włączamy Digital Signage w aktywną sprzedaż

Skutecznie wprowadzamy nowe technologie w przestrzeń sprzedaży

Sprawdź nasze kompetencje:

Doradztwo i analiza

Doradzamy w wyborze rozwiązań uwzględniając budżet i wymagania technologiczne.

wybór sprzętu
i rozwiązań dokonany

instalacja i wdrożenie

Skutecznie i na czas wdrażamy zaprojektowane rozwiązania.

sprzęt zainstalowany
technologia wdrożona

serwis i utrzymanie

Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną urządzeń / wdrożonych rozwiązań.

wszystko
działa

zarządzanie contentem

Zespół grafików i copywriterów projektuje oraz wdraża content. Opcjonalnie odpowiadamy za płynne i reaktywne wdrażanie contentu dostarczonego przez Klienta.

działa
i sprzedaje

Digital Signage to rozwiązanie
dla wielu obszarów rozwoju biznesu:

Witryna,
która sprzedaje

Witryna jest kluczowa w walce o klienta. Jak wybrać monitor by przyciągał uwagę, ale nie przysłania oferty? Witryna musi współgrać z całością konceptu i pozwalać na aktywną komunikację z klientem. Dokładnie wiemy jak to zrobić.

Dowiedz się więcej

Właściwy ekran =
wielkie emocje

Pozytywne emocje i zaangażowanie prowadzą do zakupu. Właściwe rozwiązania multimedialne są wyjątkowo skuteczne w wywoływaniu emocji, mogą być interaktywne i wzmacniać zaangażowanie. Powinny być dostosowane do konkretnych funkcji poszczególnych stref. Dlatego w naszych usługach łączymy doświadczenie w projektowaniu przestrzeni retail ze swobodą stosowania wszystkich dostępnych rozwiązań sprzętowych i softwearowych.

Dowiedz się więcej

Więcej produktów
metraż przestaje być ograniczeniem!

Dla wielu zarządzających przestrzenią sprzedaży, metraż jest ograniczeniem. Zastosowanie mulGmedialnej prezentacji całości oferty, pozwala nam rozwiązać ten problem. Klienci doskonale funkcjonują w sferze e-commerce, umiejętne łączenie funkcjonalności offline i online pozwoli w pełni odpowiedzieć na ich rosnące oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Wyjątkowy
customer experience

Liderzy rynku zgodnie mówią, że sukces sprzedażowy coraz bardziej zależy od wyjątkowego doświadczenia zakupowego, które zdołamy wykreować. Produkt, cena i jakość obsługi stają się absolutną podstawą – koniecznym warunkiem utrzymania klienta. Jego lojalność oraz gotowość do wydania więcej zaczyna się wraz z bardziej angażującym i satysfakcjonującym doświadczeniem zakupowym. Multimedia mogą je wywoływać, ale muszą dawać znacznie więcej niż tylko lepszą jakość grafiki.

Dowiedz się więcej

Real time
marketing

Komunikacja marketingowa w czasie rzeczywistym. Możesz reagować na konkurencje, wprowadzać specjalne oferty w skali całej sieci. Czas reakcji w działaniach pro-sprzedażowych ma ogromne znaczenie. Dzięki digital signage możesz reagować w czasie rzeczywistym w skali całej sieci, znacznie szybciej i z większą kontrolą nad jakością i efektem, a niżeli to możliwe w przypadku zastosowania klasycznych plakatów. Digital Signage pozwala na uspójnienie przekazu w Omnichanel.

Dowiedz się więcej

Wsparcie
client service

Obsługa klienta to wyzwanie, szczególnie gdy pracownicy rotują lub bywają mało zaangażowani. Dzięki dogłębnej analizie zachowań i preferencji Twoich klientów w przestrzeni sprzedaży, możemy zaprojektować
i wdrożyć rozwiązania, które zminimalizują uciążliwość związaną z problemami z obsługą klienta. Odpowiednie połączenie digitalu i relacji z człowiekiem to klucz według, którego pracujemy. Rozwiązania z zakresu digital signage pozwalają na interakcje z klientem i personalizacje komunikatu. Budują zaangażowanie i zwiększają szansę na sprzedaż.

Dowiedz się więcej

W każdym z tych przypadków
możemy Cię przeprowadzić...

5 powodów, dla których warto
z nami współpracować:

1

Łączymy wiedzę techniczną z umiejętnością projektowania

Wspieramy klientów w doborze właściwych rozwiązań technologicznych. Takie podejście pozwala zachować spójność wizerunkową przestrzeni, w których pracujemy, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, związanych z adaptacją istniejącej aranżacji pod instalacje Digital Signage.

2

Background IT

Nasza wiedza z zakresu IT pozwala przewidzieć i rozwiązać problemy techniczne i sprzętowe. Mamy 15 lat doświadczeń w realizacji rozwiązań IT dla biznesu.

3

Content is the Queen

Marketingowcy mówią, że content jest Królem. Dla nas królem jest sprawnie działający sprzęt, który pozwala rozkwitnąć contentowi – czyli Królowej, która wymaga odpowiedniej oprawy i serwisu by skutecznie uwodzić klienta. My potrafimy jedno i drugie : sprawnie zarządzać i efektownie oczarowywać.

4

R&D / RI

Nasze laboratorium badawcze weryfikuje nowe rozwiązania technologicznie dostępne na rynku. Dlatego proponujemy klientom najnowsze i optymalne rozwiązania, dostosowane do jego aktualnych potrzeb i możliwości finansowych. Realizujemy projekty badawcze, które budują bazę wiedzy naszych klientów o ich klientach, pozwalają na monitoring i ewaluację atrakcyjności oferty czy produktów, ale także skuteczności emitowanych przekazów.

5

Sprawne instalowanie

Nasi instalatorzy w 2017 roku położyli 150 km sieci w ramach wykonywanych instalacji. Są ekspertami w swojej dziedzinie. Każdy km to 1000 nowych doświadczeń, dzięki, którym jesteśmy tak skuteczni.

Możemy zaproponować optymalne rozwiązania z uwzględnieniem wymogów budżetu.